W piątek 22 marca obchodzimy Światowy Dzień Wody. To dobra okazja, by przypomnieć wszystkim użytkownikom, jak dobrym dla naszego organizmu napojem jest woda. Składniki mineralne, które zawiera, częste nawadnianie organizmu w ciągu dnia, mają zbawienny wpływ na to , jak się czujemy. Picie wody z kranu jest bezpieczne i zdrowe. Jest również tańszym rozwiązaniem, dzięki któremu możemy mieć realny wpływ na ograniczenie produkcji plastiku.

Woda, którą dostarcza Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Rybniku do mieszkańców, firm i instytucji jest tak dobrej jakości, że można ją pić bez przegotowania. Jakość #RybnickiejKranówki jest na bieżąco monitorowana przez laboratorium PWIK na ulicy Rudzkiej.

Od lat promujemy picie wody z kranu, bo wierzymy, że poszerzania wiedzy na ten temat jest dobre zarówno dla naszych Klientów, ale i planety. Podczas zbliżającego się święta wody postaramy się razem z kolegami z rybnickiego urzędu przypomnieć Wam, o zaletach H2O, ale i problemach w dostępie do wody pitnej, z jakimi musi borykać się duża część mieszkańców na całym świecie, w Europie i także w Polsce.

Na początek, dla przypomnienia przygotowaliśmy dla Was plakat o #RybnickiejKranówce, który można potraktować jak receptę na zdrowie i dobry nastrój każdego dnia. Przeczytajcie i wybierzcie #RybnickąKranówkę:)

Gwarantujemy Wam 100% satysfakcji (...i 0% kalorii:):))

Obserwujcie nas na Facebooku!